• Shitet Ap. : 3+1+2wc - Perfekt në çdo Aspekt ** Xhamllik - Kompleks i V. 2024 ( me ~35,000 investim në Qese ) 259,000€ - Pamje Panoramike & Diell

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
152 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
259000
Shitet: Apartament Perfekt : 3+1+ 2wc +2 ballkone - OPEN SPACE - I Kompletuar me investim Premium të bërë nga 0, dhe Çdo gjë në Qese - Ap. Eshtë në Zonën e Xhamllikut, prapa Conadit , ( Tek kompleksi më i ri dhe Prestigjoz në Zonë ) - Ka pamje panoramike të Lirë, & Orientim perfekt, Lindje- Perëndim- Investimet e Bëra brenda janë Te reja dhe extra nga investimet e Firmës, ( që nga Parketi, Tualetet, Pajisjet , Siatemi Chiller, Mobiljet, Kuzhina etj.) Që kanë kushtuar ~35,000€ si Kosto

Q4638

Te dhenat e ndarjes:
- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
- 2 ballkone

-SIP TOTALE: 151.73m²
-SIP Neto: 132.55m²
-KATI:5
-KATET E PALLATIT: 8
-Pallat I ri ( që sapo Dorëzohet)
-Viti I ndertimit: 2024
- ASHENSOR: Po
- HIPOTEKE: Në fazë përfundimi të Pallatit, ( Me kontratë Porosie )

Karakteristika:

- *PARKET AC4 Zvicerian* i zgjedhur🧱
- Mobilimi dhe ap. Eshtë 100% i Ri & *i Pabanuar me Pare*
- *Sistem Chiller Toshiba* ( Vetëm Ai ka kushtuar 7000€ pa montimet ) 💨
- Kuzhina dhe Mobiljet kanë kushtuar me Fatura 12.500€ (pa pajisjet, pa Dyshekët)
- Pajisjet te gjitha te reja ( të Markave premium: Pianurë, Sobë, Lavastovilje, Frigorifer, Aspirator, Lavatriçe, 2 Dyshe Ariston në secilin tualet)
- Tualetet Janë bërë me Pllaka Gres Porcelan Cilësore dhe Pajisje Gjermane incaso ( Me Cilësi Premium, jo nga Firma ) Kto kanë kushtuar ~7000€ 🚿
- Patinimi dhe lyerja janë bërë të cilësisë më të mirë


- Apartamenti eshtë Perfekt, Ka Dritë gjith kohës, ka pamje të lirë panoramike te Papenguar, rreth e rrotul ka ndërtime të ulëta 4-5 kate
- Qetësi por dhe afër rrugës Krysore (Xhanfize Keko) e daljes / hyrjes në Autostratë nëpërmjet zgjatimit të Bulevardit të Lanë si dhe Kompleksi në të cilin ndodhe eshtë kompleksi më më emër në zonë për nga cilësia!
- Ka mundësi për blerje garazhi me pagesë extra extra deri në 2 poste (25,000€ posti)



Cmimi: 259,000€ ( I kompletuar së bashku me Investime e brendshme në Qese, që kanë kushtuar ~35,000€)

Tel ose WhatsApp: 0693399808
 


Contact WhatsApp
Back
Top