Kompania I.C.E -Innovative Company of Engineering kėrkon Programues.

Kandidati do te punoje ne profilin e Cad Automation Developer.

Kandidati preferohet te kete njohuri mbi CAD design and modelling.


Kandidati duhet te punoje ne IDE Visual Studio dhe te kete eksperience ne keto gjuhe C++, C#, VB.


Te interesuarit te dergojne CV ne gjuhen angleze ose italiane ne adresen info@iceshpk.al me subjekt Cad Developer
+Apliko