Shero Designs, Inc. me seli nė New York, kėrkon te punėsoj interns me ekperiencė ne PHP pėr zyren tonė nė Tiranė kundrejt pagesės. Preferojmė qė kanditati i duhur te ketė njohuri bazike ne php dhe/ose javascript.

Ju do tė jeni njė pjesė e njė ekipi kreativ dhe pėrgjegjės pėr tė gjitha aspektet e ndėrtimit dhe mirėmbajtjes pėr eCommerce websites qe nga specifikimet fillestare deri nė zhvillimin, testimin dhe mirembajtjen e tyre.

Ju lutem nisni projekte te realizuara dhe github account
Presim CV tuaja tek jobs@sherodesigns.com me subjekt emaili "interns"

+Apliko