Center for Entrepreneurship and Innovation (CEI) kėkon tė punėsoj web developer

Kandidati duhet tė ketė njohuri shumė tė mira nė Php dhe Laravel
Njohuri tė Python konsiderohen si vlerė e shtuar pėr kandidatin

Aplikanti te dergoje cv-ne adresėn e email: info@cei.al

Shenim: Vetem personat e perzgjedhur do te telefonohen per te kryer intervisten e punes.


Cel. : 0696328534
+Apliko