Rrjeti Akademik Shqiptar (RASH) shpall vend tė lirė pėr Senior Web Application Developer.

Kėrkesat pėr kandidatin/en:

  • Njohje tė mirė tė gjuhės angleze.
  • Aftėsi tė mira menaxhuese dhe drejtuese pėr sa i pėrket punės nė grup.
  • Tė ketė mbi 2 vite eksperiencė pune nė fushėn e kėrkuar.
  • Mendim kritik dhe analitik.


Avantazh pėrbėn njohja e:

  • Paketės JetBrains
  • Angular / Python (Django) / C#
  • PostgreSQL
  • GitLab


Rreth nesh dhe rreth punės tuaj:

RASH ju jep mundėsinė tė punoni nė projekte kombėtare dhe ndėrkombėtare nė fushėn e arsimit universitar dhe kėrkimit shkencor.
Disa nga projektet mė tė suksesshme qė RASH ka projektuar dhe menaxhon janė: U Albania (portal i aplikimit universitar pėr maturantėt), M Albania (portal i aplikimit tė mėsuesve), ofron software pėr menaxhimin e sekretarive universitare, studentėve dhe pedagogėve nė shumė universitete publike dhe private, Portali i trajnimeve, etj.
RASH ėshtė anėtar i organizatės mbarė-europiane “GEANT” dhe ka marrė pjesė nė disa projekte tė pėrbashkėta nė disa fusha si Cloud services, Connectivity & network management, Real-time communications, etj.
Kontrata e punės i referohet Kodit tė Punės sė Republikės sė Shqipėrisė.
Nė Rrjetin Akademik Shqiptar veē rritjes profesionale dhe menaxheriale, ju ofrohet pagesė e kėnaqshme, shpėrblim financiar pėr rastet e parashikuara nė kontratė si dhe mundėsinė e pėrfitimit financiar nga angazhimi nė projektet e shumta ku RASH bėn pjesė ose do angazhohet nė tė ardhmen.Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-nė nė formatin PDF tek recruiting@rash.al me subjekt: SENIOR WEB

+Apliko