Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ofrojmë konsulencë në fushën e migracionit. Konsulentët tanë...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ky është një mesazh informues i një prej firmave të konsulencës...
Tirane
Ne kemi nje firme ndertimi me standarte bashkohore europiane te licensuar nga BE me licensen ISO 9001/2000... Ne ofrojme keto sherbime...
Tirane
Dyqan celularesh, Servis per celularet, Programe, ckodime, aksesore te gjithe tipeve te telefoneve. Gjeni edhe digitalb, karta, abonime etj. Ju...
Shqiperi
lloji i njoftimit. : shpallje Shteti............: AL, Qyteti............: Shkodër Zotëron një fabrikë apo uzinë prodhimi dhe dëshiron të...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ofrojme ruajtje objekti (biznesi ) dhe shoqerim me bodiguard...
Pershendetje! Ofrojme faqe interneti per biznese , hotele , restorante , faqe personale apo portale te te gjitha llojeve. Paketa perfshin...
Shqiperi
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Ofroj sherbime dhe perkthime per çdo lloj problemi shendetesor ne...
Tirane
Pershendetje une qe po ju shkruaj jam nje perfaqsues i nje studio grafike qe eshte hapur keto dite, me emrin "REKLAMA EXPRESS ". Ne kete studio...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Jemi nje studio reklamash ofrojme te gjitha llojet e...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Al_Tax ofron konsulencë për ndihmë fiskale dhe juridike në...
BALKAN CONSULTING.Kerkese per themeli te kontakteve aferiste, anlizim te tregut, regjistrim dhe hapje te nje firm ose kompanie te lidhur me...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Studio dizajni profesionale ofron shume sherbime dhe komoditet...
Prishtine
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: KS, Qyteti............: Prishtinë SHESIM TE GJITHA LLOJET E SHTOFRAVE ME SHUMICE DHE PAKICE...
Tirane
lloji i njoftimit. : kërkoj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Jam Inxhinier Ndërtimi . -Kam liçensë për projektues dhe...
Tirane
Dhoma frigoriferike. Impjate ftohese. Panele lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë SEFRIGO...
Prishtine
lloji i njoftimit. : jap me qera Shteti............: KS, Qyteti............: Prishtinë Ofrojmë tipe të ndryshme makinash me qera. Makinat mund...
Kosove
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: KS, Qyteti............: Prizren dardania network ofron krijimin e domainave , me qmimin...
Back
Top